HSBC Advance ile Yüzde 10 Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Son günlerde televizyonlarda izlemeye başladığımız yeni HSBC reklamlarında HSBC Advance öne çıkarılıyor. Başrolünde Fox TV kanalında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Asım rolüyle tanıdığımız Turgay Aydın’ın oynadığı reklamda HSBC Advance dünyasının bankacılığa yenilik getiren pek çok özelliğinden bahsediliyor ama reklam süresiyle sınırlı olduğu için doğal olarak fazla detaya inilemiyor.

“Nedir bu HSBC Advance?”, “Ne gibi yenilikler getiriyor?”, “Yüzde 10 faiz indirimini nasıl veriyor?” gibi soruların cevaplarını merak edenler için HSBC Advance’ın müşterilerine neler sunduğunu, nasıl yenilikler getirdiğini anlaşılır biçimde toparlamak istedik.

“Daha ileriye hep birlikte” sloganıyla tanıtılan HSBC Advance herşeyden önce HSBC tarafından müşteri ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan yeni bir dünya, yeni bir bankacılık hizmeti… HSBC Advance’ın tam destek verdiği bu dünyada bireysel krediden mevduat ürünlerine, günlük bankacılık işlemlerinden digital para yönetimi araçlarına kadar pek çok alanda sunulan ürün ve hizmetler var.

Bunların en öncelikli ve dikkat çekici olanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Ücretsiz, faiz iadeli ihtiyaç kredisi
Modern Hesap ile sürekli hoş geldin faizi
Advance Kredi Kartı ile ücretsiz (bedava) nakit avans
Ücretsiz EFT; havale ve döviz transferi
HSBC şubelerinde sıra beklemeden öncelikli ayrıcalık.

Faiz İadeli Ücretsiz İhtiyaç Kredisi

Krediye ihtiyaç duyulduğunda HSBC Advance sağladığı indirim ve kolaylıklarla hemen yanı başınızda oluyor. Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi ile her ay ödediğiniz faizin yüzde 10’unu geri alıyorsunuz. Üstelik kredi tahsis ücreti de alınmıyor. Ön onaylı ihtiyaç kredi limiti sunulan HSBC Advance müşterilerine, gelir belgesiz kredi kullanma fırsatı veriliyor. Banka ödemelerini düzenli yapan müşterilere özel faiz oranları avantajı teklif ediliyor.

HSBC Advance’ın sunduğu yüzde 10 faiz indirimi fırsatından yararlanmak için üç tane Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermek gerekiyor. Bunların bir tanesinin ödemesinin hesaptan olması yeterli… Otomatik fatura ödeme talimatlarının aylık toplamının n az 500 TL olması gerekiyor. Bu durumda % 10 kredi faiz iadesi, ödemelerin yapıldığı ayı takip eden ayda ödeniyor ve kredi taksitlerinin gününd ve tam olarak ödenmesi yeterli oluyor.

HSBC Advance Kredi Kartı’nın alışverişleri kolaylaştıran fırsat ve avantajlarına gelince… Tek çekim olarak yapılan tüm alışverişlerde ücretsiz 6 taksit fırsatı sunuluyor. İnternetten yapılan alışverişlerde her ay % 10 indirimden yararlanılıyor. NakitPuanların 2 ile çarpılması suretiyle TatilPuan olarak kullanma imkanı sağlanıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bulunan HSBC Club Lounge’dan ücretsiz yararlanma avantajının yanı sıra Yurtdışı Asistanlık Hizmetleri de karşılanıyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “HSBC Advance ile Yüzde 10 Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Almanya’daki Gurbetçiler İçin Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası yalnız Türkiye'de yaşayanları değil, gurbetçilerimizi de düşünüyor. Almanya'da ikamet eden ve Türkiye'de ev sahibi olmak isteyen gurbetçilerimizin hayallerini...

Kredi Kartı Borç Transferi ve Taksitlendirilmesi Nasıl Yapılır

Kredi kartı borçlarını taksitlendirmek için değişik yollar var. Bunlardan biri bir başka bankadan borç transferi kredisi kullanmak. Borç transfer kredisi...

Kredi kartı alırken en çok yapılan hatalar

Bankalardan kredi kartı alırken çok sayıda hata yapıyoruz. Hatta birçokları arka arkaya öyle büyük hatalar yapıyor ki, zincirleme hatalara bile...

Kapat