Akbank Yüzde 10,50 Faizli Vadeli Mevduat Kampanyası

Akbank Direkt İnternet ve Mobil’e özel avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açanlar, şimdilerde daha çok kazanıyor. Akbank Direkt İnternet şubesinden bir tıkla TL vadeli mevduat hesabı açanlar, 28 – 31 gün vade için % 10.50’ye varan faiz kazancına ulaşıyor. Üstelik yüksek faiz getirisi avantajı sadece TL hesapları için değil, Dolar ve Euro hesapları için de geçerli… Her iki döviz türünde de % 1.9’a varan faiz oranıyla döviz mevduatları için avantajlı faiz oranları sunuluyor.

Daha yüksek faiz nasıl kazanılıyor? Daha yüksek faiz kazanmak için vadeli hesabınızı şubeden değil de Akbank Direkt İnternet’ten açmanız yeterli oluyor. Böylece birikimlerinizi % 10.50’ye varan faiz oranlarıyla değerlendirebilir, tabela faiz oranlarına göre daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Kampanya faiz oranından yararlanmak için Akbank Direkt İnternet’ten yeni hesap açılışı yapılması gerekiyor. Hesap, vadesi geldiğinde liste (tabela) faiz oranından uzatılıyor.

Hesap nasıl açılıyor? Akbank Direkt İnternet’ye giriş yaptıktan sonra, Hesaplarım menüsünden Vadeli Mevduat Hesap Açma işlemine ulaşabilir, dilediğiniz vadeyi seçerek hesabınızı kolayca açabilirsiniz. Böylece sadece tek tıkla % 10,50’ye varan faiz oranlarıyla TL mevduatınıza daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet’e nasıl giriş yapılıyor? Akbank Direkt İnternet kullanıcısı iseniz, “Hemen Hesap Aç” butonunu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet şifrenizi bilmiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız öncelikle şifre almanız gerekiyor. Akbank Direkt İnternet sitesinde “Şifre Al” butonuna tıklamanız yeterli…

Akbank müşterisi olmayanlar ne yapacak? Yüksek faiz getirisinden yararlanmak için Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Akbank müşterisi değilseniz, hemen en yakın Akbank Şubesi’ne uğrayarak Akbank müşterisi olabilirsiniz.

Sonrasında, Akbank Direkt İnternet’e giriş yaparak Hesaplarım menüsü, Vadeli Hesap İşlemleri adımından avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açabilirsiniz.

Şifre nasıl alınıyor? Akbank Direkt İnternet şifrenizi bilmiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız, “Şifre Al” butonunu kullanarak kolayca şifrenizi oluşturabilir ve Akbank’ın online bankacılık hizmetlerinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Yüzde 10,50 Faizli Vadeli Mevduat Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

İş Bankası'nın her ihtiyaca yönelik kredi kampanyası devam ediyor. Kredi kampanyasından serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ve emekliler yararlanabiliyor....

Kart Borcunu Sıfırlama Kredisi Nasıl Alınabilir?

Kredi kartı ve ihtiyaç kredisi taksitlerinin zamanında ödenmemesinden kaynaklanan borçlar içinden çıkılmaz hal aldıysa halk arasında “Borç Kapatma Kredisi”, “Borç...

Finansbank Altın Biriktiren Hesap

Altın hesapları birkaç yıl öncesi popüler hesap türlerinden biri haline geldi. Altın fiyatları düşer mi spekülasyonları her zaman devam etse...

Kapat